برگزاری کارگاه جداسازی و کشت سلول های استرومال مشتق از چربی انسانی

جداسازی-و-کشت-سلولهای-استرومال-به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی، در جریان برگزاری سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری های سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی، کارگاه های جانبی تخصصی مرتبط با محورها و موضوعات این کنگره بین المللی برگزار خواهند شد.

این کارگاه های علمی – تخصصی با برنامه ریزی ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی با محوریت موضوعات روز دنیا در دانش سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی طراحی شده و توسط اساتید خبره هر گرایش برگزار خواهد شد.

کارگاه جداسازی و کشت سلول های استرومال مشتق از چربی انسانی (SVF) در تاریخ ۶ آذرماه سال جاری برگزار می شود. این کارگاه با ظرفیت ۱۰ نفر در مرکز تحقیقات پوست و سلول های بنیادی علوم پزشکی تهران ارائه می گردد. علاقه‌‌مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات تکمیلی می توانند اینجا کلیک نمایند.

سومین جشنواره ملی و کنگره بین‌المللی علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی و پزشكي بازساختی در تاریخ ۳ لغایت ۱۰ آذرماه ۱۳۹۷ توسط ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *